• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
  • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
  • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
  • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
  • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
  • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
  • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
  • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування

Поставити квартиру під охорону – дороге задоволення?


Євген Коваль, в минулому керівник технічної групи АБ «Центр», а на даний момент керівник проекту «Громадська Безпека» розповів, як вирішує питання доступною безпеки для одеситів.

 

EBA Odessa - Southern Ukrainian Office of the European Business Association і Агентство Безпеки "Центр" запрошують на лекцію «Людський фактор безпеки бізнесу».

Проблема корпоративної безпеки або безпеки бізнесу стоїть перед будь-якою організацією незалежно від сфери діяльності. 
Наявність людського ресурсу змінює схему управління бізнесом, зводячи до себе і сферу безпеки. У цьому контексті наявності охорони, відеоспостереження та кінцевих виконавчих пристроїв стає недостатньо. Тільки працюючи з людьми, розміщуючи їх на своїх місцях, власник може підтримувати ефективне управління, а також виробляти кроки для роботи в стресових ситуаціях. 
Ваш бізнес, його успіх і безпека знаходиться в руках тих людей, яких ви наймаєте.

Безпека поняття ширше, ніж всі звикли думати. І коли ми говоримо, що оберігаємо життя одеситів, це не порожні слова…

Знайомтеся, наш супергерой і супер тренер Іван Бураков. На його плечах лежить велика відповідальність – підготовка бійців ГШР і спецзагону, які ризикуючи своїм життям, захищають клієнтів.

Хто вас оточує в громадських місцях? Ви впевнені, що це не розшукувані злочинці? Будьте уважні і не бійтеся звернутися за допомогою.

Ви дозволите незнайомій людині викрутити лампочки у вас вдома? Не залишайтеся байдужими і тоді, коли це відбувається у вашому під'їзді. Тільки завдяки участі кожного, ми спільними зусиллями зробимо місто безпечним.

Більше 20 років у військах зв'язку. Більше 20 років у сфері охорони. Знання і життєвий досвід співзасновника Агентства Безпеки «Центр» Євгена Олександровича – це одна з рушійних сил компанії. Детальніше про історію Агентства, його діяльність і майбутнє охорони в цілому читайте в інтерв'ю з Євгеном Олександровичем.

На жаль, найважчі травми завдають нам не злочинці, а близькі люди. Дана історія – це лише черговий доказ того, що ніколи не знаєш, звідки прийде небезпека.

Скільки разів ви були свідком бійки в закладі? І що робили в такій ситуації? 
Розборонити? Втекти? Ні, дзвоніть нам!

1 червня Громадська Організація «Нове Таїрове» за підтримкою Агентства Безпеки «Центр» провели свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Громадська Організація «Нове Таїрове» проведе піратську вечірку для юних жителів району. Свято відбудеться спільно з активними жителями "Райдужного «за підтримки Агентства безпеки»Центр".