• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
  • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
  • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
  • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
  • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
  • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
  • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
  • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування

Допомагати. Всі сили нашого агентства безпеки спрямовані на те, щоб допомагати одеситам в екстрених і небезпечних ситуаціях. Будь це буйну поведінку в під'їзді або дорожню пригоду, наше завдання – допомогти Вам абсолютно безоплатно.

"Якби можна було вибрати суперсилу, я б хотів володіти 100% - ним даром переконання, ну і упередження, відповідно:). Знаю – це велика відповідальність, але тим цікавіше! А ще було б непогано завжди запам'ятовувати необхідну інформацію. Дратує, коли дізнаєшся щось нове і цікаве, а потім забуваєш це. Хочу пам'ятати все!".

Побутові драми мають властивості перетворюватися на трагедії, якщо вчасно не втрутитися. На щастя, ГШР готова прийти на допомогу в будь-який час доби

Сила нашого Агентства Безпеки полягає в тому, що кожен член команди не тільки добре працює, а й любить свою роботу. І кожен з них - наш герой зі своєю силою. Сьогодні ми хочемо представити вам Дорофій Ірину Іванівну, керівника HR-відділу агентства. Між собою співробітники називають її «мамою». Саме нею вона є для великого колективу. Допомагає в роботі, допомагає в особистому житті і завжди випромінює радість.

Водій в неадекватному стані — загроза не тільки на дорозі, а й у суспільстві, біля вашого будинку. Якими будуть його дії, передбачити неможливо. Головне — думати про захист своїх близьких.

Цим речам не місце в дитячому садку. А ви впевнені, що ваша дитина не знайде їх у своєму?
Недавній випадок в черговий раз показав нам, що деякі люди (особливо під дією речовин), бувають дуже непередбачувані. Ви ризикнете або приєднаєтеся до програми безпеки?

Руководитель юридической службы Агентства Безопасности "Центр" - о том, как защитить имущество, счета и другие активы от рейдеров.

Руководитель службы безопасности АБ «Центр» о том, как уберечь свое жилище о непрошенных гостей.

9 вересня на скеледромі пройшов день народження сім'ї Групи Компаній «ЦЕНТР»!

Щороку в рамках якого ми відзначаємо роботу бійців Груп швидкого реагування, згадуємо успіхи колег і нагороджуємо їх за досягнення.

Ми пишаємось тим, що якість нашої роботи була оцінена з гідністю професіоналами галузі та дуже вдячні колегам за роботу!

Сторінки: Перша Попередня 2 3 4 5