• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

13 щорічний День Групи Швидкого Реагування АБ «Центр»

4 травня 2017

27 квітня відбувся 13 щорічний День Групи Швидкого Реагування АБ «Центр». Керівництво компанії відзначило дії 24 співробітників ГШР, які демонстрували високі показники роботи, професіоналізм і проактивність в рамках соціального проекту «Громадська безпека». Кожен боєць отримав грамоту з вдячністю від керівництва. До привітань приєднався заступник управління Громадської безпеки департаменту Муніципальної безпеки Одеської міської ради Костюченко К. Г. та в. о начальника сектору превенції Приморського ВП Бондарчук Н.А.


В ході заходу особливими нагородами та значками відзначена служба 6-ти бійців. Це бійці групи "А", старші екіпажу ГШР-2 і ГШР-4, водій екіпажу ГШР-2 і патрульний ЖМ "Райдужний". Вручено цінні подарунки від засновників АБ "Центр" командиру відділень, старшому екіпажу ГШР-2 і старшому екіпажу групи «а». Також всі бійці отримали подарунки від агентства.

У 2016 році співробітники ГШР в рамках проекту "Громадська безпека" провели велику роботу з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням. А саме:


- Проведені спільні з співробітниками поліції 92 патрулювання території р. Одеса та прилеглої території в період проведення спортивних змагань, культурно-масових заходів, у вихідні та святкові дні.
- Попереджено 157 різних правопорушень.
- Передано співробітникам поліції 202 правопорушника. При цьому, з них 15 громадян були затримані при наданні збройного опору співробітникам ГШР.
Неодноразово екіпажі ГШР виявляли громадянську мужність і професіоналізм при затриманні осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів, у забезпеченні охорони громадського порядку, за що відзначалися подякою від муніципальних і правоохоронних органів нашого регіону:
– у лютому 2016 р.-грамотою з вдячністю від директора департаменту муніципальної безпеки;
- у жовтні 2016 року-Почесною грамотою з вдячністю від мера міста Геннадія Труханова;
– у березні 2017 року-грамотою з вдячністю від голови Красносільської сільської ради;
- у березні 2017 року-грамоти та лист подяки за розкриття грабежу щодо іноземного громадянина та затримання злочинців «за гарячими слідами», від начальника Портофранківського відділення поліції.

Всі сили і робота співробітників Груп Швидкого Реагування спрямовані на те, щоб допомагати одеситам в екстрених та небезпечних ситуаціях. Будь це буйна поведінка в під'їзді або розбійний напад на вулиці, основне завдання-допомогти і захистити.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!