• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Що таке Консалтинг безпеки і навіщо він потрібен вашому бізнесу?

1 вересня 2017

Ви впевнені, що ваш бізнес захищений? І мова не про технічну безпеку, а про проблеми всередині компанії. Що таке Консалтинг безпеки і навіщо він потрібен вашому бізнесу? Розповідає засновник Агентства Безпеки «Центр».


Це питання вузько. Люди звикли, що це має бути щось інтимне. Потреба розуміти, що таке кордони особистої безпеки і де вони знаходяться, межі корпоративної безпеки бізнесу, як з цим працювати, як створити всередині необхідні умови приходять тільки зараз. Але про це ніхто нічого не знає. Цьому не вчать. Ніяких єдиних підходів ніхто не пропонує.


Є тільки галузеві підходи в банківській і фінансових структурах, в технологічних компаніях. Якщо брати комплексний підхід організації системи безпеки всередині підприємства, там ключовими будуть не правила, а людина. Людина або люди, який це робить, який цим керує і забезпечує ефективну роботу даної системи. І це завжди перші особи компанії. Делегувати не можна нікому.


У своїй роботі ми проводимо первинний аудит з усіма без винятку клієнтами. В ході аналізу виявляються слабкі місця об'єкта і даються рекомендації. З точки зору консалтингу доноситься думка, що так, зараз ви можете витратитися, але убезпечити себе і своє майно.


У корпоративній безпеці трохи по-іншому. Тільки спільною роботою по виключенню всіх проблем можна домогтися результату. Тут немає варіантів, тому я розмовляю мовою, яка передбачає безапеляційність. Тобто «якщо ви цього не зробите, то...». Це директивний підхід. Якщо зробите, то ми беремо на себе відповідальність. Це прописується і в договорі, щоб було зрозуміло. Якщо клієнт не виконує зобов'язання зі свого боку, то ніяка охоронна організація не візьме на себе відповідальність до усунення недоліків.


Це першооснови. Заглиблюючись в суть консалтингу безпеки, ми впираємося не в технічні моменти, а в людський фактор. Тому що за проблемами на підприємстві, за порушенням безпеки завжди стоять люди. Але це вже залежить від запиту клієнта. Наскільки він готовий дізнатися це. Найчастіше клієнт в особі власника не хочуть виходити далі організації питань фіз. захисту та технічної укріпленості своїх активів. У першопричини, які завжди лежать в площині відносин людей в компанії замовника, входити ніхто не хоче. До пори, до часу. Поки не припече. Але в таких випадках «ціна» вирішення питання різко злітає вгору. У всіх сенсах цього слова.


Це інший підхід, де на стику різних напрямків у бізнесі лежить саме психологія, як наука про людину і його спосіб комунікацій.


НЕ ПОТРІБНО БАЧИТИ БЕЗПЕКУ


Навіщо нам потрібна безпека? Не стільки для того, щоб у нас було все спокійно і тихо, а для того, щоб була можливість займатися своєю улюбленою справою. Якщо ви будете перебувати в безпеці (первинна потреба людини), у вас з'явиться можливість займатися улюбленою справою. Ви зможете приділити час і собі, і своїй родині, і своїй Справі.


Наша мета – створювати умови, в яких людина в будь-якій позиції буде відчувати себе безпечно. Тоді він буде робити, що хоче для себе.


Безпека не повинна бути недосяжною потребою, вона повинна просто бути.


Створити не відчуття безпеки, а саме безпечне середовище-це складно, але реально. Важливо зрозуміти, що передоручити це питання іншим людям повністю не можна. Можна віддати технічну сторону, але суть питання і звичайно відповідальність за свою безпеку і безпеку своєї сім'ї і бізнесу передати не можна нікому.


Я і моя команда допомагає саме в розумінні суті проблеми і причин виникнення, а також в технічній реалізації проекту з безпеки нашого клієнта. Не більше і не менше.


Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!