• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Що таке усвідомлена робота?

16 серпня 2017

 

УСВІДОМЛЕНА РОБОТА
Я прийшов до висновку, що якщо людина знаходиться на своєму робочому місці, у нього повинні бути правила. Він повинен не тільки їх вивчити, він повинен їх усвідомити. Кращий для цього спосіб-взяти участь у написанні та впровадженні. Тут виникає питання навчання. Таким чином, ми починаємо отримувати інший результат, коли людина розуміє, що те, що у нього в руках – це не те, що йому дали, примушують робити, а це продукт його власного старання. 
Наприклад, базові посадові інструкції для співробітників відділів пише Ірина Саленко, як дуже класний експерт в цьому питанні. А потім віддає співробітникам і просить їх дати зворотний зв'язок. Звичайно, вона бачить і розуміє реальну картину, вимоги та інше, але вона залучає до роботи конкретного співробітника, який кожен день реально стикається з цим завданнями і запитаннями. Працівники вносять свої доповнення, дають пропозиції, сперечаються, в кінці кінців. І при виникненні непорозумінь або претензій, йде спільна налагодження і узгодження всіх спірних позицій. Це і є результат спільної діяльності. Ця схема працює. Авторитарний спосіб залишається, але виконання вже зовсім інше. При цьому якщо той же ГБРовец не виконує свої обов'язки функціонально, то він не працює в компанії. Тому що є пряма відповідальність, а це і є безпека. 
Безпека – це відповідальність. 
Водночас боєць має право видати свої зауваження, якщо, умовно кажучи, щось призводить до поганих умов праці. Наприклад, охоронець на посаді приходить і каже:»Я працюю на вулиці, охороняю територію, не маю ніяких зручностей для роботи". У авторитарній моделі управління відповідь ємна і зрозуміла: "куди поставили, там і стоїш". В нашій моделі є зворотний зв'язок, ми чуємо людей. Проблема в тому, що людям дуже непросто перейти в новий формат відносин. Нам всім треба дуже серйозно міняти свої способи комунікацій. І знову ж виникає питання особистої відповідальності за свої дії.
БАТЬКІВСТВО
Наш офіс помітно помолодшав. І я намагаюся приділяти увагу кожному співробітнику, перебувати "всередині", а не "на чолі". Це важливо. 
Серед співробітників є ті, хто боїться відповідальності, і ті, хто йде їй назустріч. Я пам'ятаю себе у віці моїх молодих колег років, і психологічна освіта, життєвий досвід допомагають краще розуміти їх зараз. 
Наше життя циклічне і кожен період чогось вчить. Коли молоді приходять в офіс, вчаться одним речам, коли стають старше – іншим. Знаєте, чому вчаться у віці 21-28 років? Дуже цікавою штуці. 
Любов.
У цей період людина вчиться любові. Тому і кажуть, що одружитися потрібно після 25, 27, 30. А після 28 вчаться вчитися і вчити інших.
Я хочу, щоб молоді хлопці та дівчата приходили в офіс як в сім'ю. У сім'ю в кращому сенсі цього слова. І важливо, що б у всіх було однакове розуміння цього. Компанія по-іншому працює, коли вона молода. З хлопцями цікаво і складно одночасно. Кожен новий день ніколи не схожий на попередній.
Думаю, що доступність до ресурсів і знань призводить до відсутності конкуренції та особистої мотивації. Хлопці швидко виходять «на рівень», а потім перестають розвиватися, працюють на 30-40% своїх можливостей. Їх потрібно надихати. Собою, тому що ти вже щось встиг зробити, цілями, які мотивують і захоплюють. І в той же час пам'ятати, що всі ми хочемо все вже і зараз, і чим молодше, тим це очевидніше. Ось тут і найскладніше в роботі – знайти правильний баланс для розвитку своєї команди. Старий принцип – «якщо ти йдеш, то ти стоїш, якщо ти біжиш, то ти розвиваєшся».
За все їх проколи у себе в компанії відповідаю тільки я. Якщо він дозволив собі тут себе так вести, то це не тільки його проблема, це і моя проблема, це я не допрацював в потрібному моменті. Співробітника не можна просто так вигнати, треба як мінімум розібратися, в чому заковика, де справжня причина. І тільки потім приймати рішення про подальшу спільну долю його і компанії. У нормальній родині своїх на вулицю серед ночі не виганяють. Тим більше в негоду.
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!