• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

День захисту дітей в ЖК " Райдужний»

2 червня 2017

Піратська вечірка відбулася на міні-футбольному майданчику ЖК "Райдужний" для всіх жителів комплексу. Дітей чекав конкурс на кращий піратський костюм, аніматори-пірати, квести, а також подарунки від Агентства Безпеки «Центр».

Слід зазначити, що це було свято не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Адже поки хлопці відпочивали і весело проводили час, Група Швидкого Реагування «Центр» стежила за порядком на майданчику і прибудинкової території. Це означає, що батьки могли бути спокійні за безпеку і захист своїх дітей.

Нагадаємо, що Житловий Комплекс «Райдужний» є партнером Агентства Безпеки «Центр» за проектом «Громадська Безпека» з 2015 року. На території комплексу розташований Опорний Пункт «Центру», тому на будь-які виклики Група Швидкого Реагування прибуває за лічені хвилини. Таким чином, бійцям вдається забезпечити жителям «Райдужного», особливо дітям, надійний захист.

 

Довідка про АБ " Центр»

*Проект «Громадська Безпека» — унікальна програма соціальної відповідальності компанії АБ «Центр», яка дозволяє якісно забезпечувати безпеку населення в житлових комплексах, за допомогою підключення кожного будинку до Пульту Централізованого Спостереження та патрулювання силами бійців Груп Швидкого Реагування АБ «Центр». В рамках проекту кожен житель підключеного будинку має право викликати групу швидкого реагування в разі небезпеки.

 

**Агентство Безпеки «Центр» працює на ринку охоронних послуг з 1998 року і є найбільшим оператором послуг в галузі охорони і безпеки в Одесі та регіоні. Входить до Міжнародної Асоціації ветеранів підрозділів антитерору "Альфа" та Української федерації професіоналів безпеки. Послуги, які надає агентство з охорони, різноманітні: охоронно-пожежна сигналізація, відеоспостереження, системи контролю доступом, фізична охорона об'єктів, реагування на сигнал тривожної кнопки, охорона масових заходів. Також підприємство здійснює охорону і супровід вантажів, матеріальних цінностей і грошових коштів по Україні.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!