• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
ГШР Агентства Безпеки «Центр» затримала двох грабіжників, які скоїли напад на іноземного студента

ГШР Агентства Безпеки «Центр» затримала двох грабіжників, які скоїли напад на іноземного студента

20 березня 2017

У середу 15 березня в 22-30 співробітники Групи швидкого реагування (ГШР) Агентства Безпеки «Центр» здійснювали патрулювання по вулиці Новосельського.

 

У кварталі між вулицями Спирідонівська і Тираспольська екіпаж ГШР помітив двох чоловіків що бігли (в ході подальшого розгляду з'ясувалося, що це громадяни України), які намагаючись наздогнати третього дорослого чоловіка (громадянин Індії).

 

Співробітники ГШР поцікавилися у переслідувачів, про те, з якою метою вони намагаються наздогнати чоловіка.

 

Двоє чоловіків (громадяни України 22 і 25 років, (з'ясувалось що молодший раніше (5 років тому) судимий за ст. №186 (грабіж), присуджений умовний термін 2 роки) повідомили, що третій чоловік (громадянин Індії), нібито, викрав у них телефон.

 

Співробітники ГШР, які патрулювали територію на автомобілі, змогли наздогнати третього дорослого чоловіка (громадянина Індії) і розпитали його про те, що сталося. Індус (як з'ясувалося - студент 2-го курсу одеського медичного університету) стверджував, що, навпаки, пограбували його. Іноземця сильно вдарили по обличчю (залишилася значна гематома), коли він йшов по вулиці і розмовляв по телефону (студент повертався з Дня Народження), після чого відібрали телефон IPhone5.

 

Двоє громадян України, які переслідували індуса, в цей момент вже зникли. Однак перехожі на вулиці Новосельського не тільки були присутні при самому пограбуванні, але і змогли вказати напрямок, в якому пішли зловмисники.

 

Двоє громадян України були виявлені на вулиці Преображенська близько квіткової галереї. Їх відразу впізнав громадянин Індії.

 

Співробітників ГШР АБ «Центр» заблокували підозрюваних. Зловмисники (що знаходилися в стані алкогольного сп'яніння) спочатку повністю заперечували свою причетність до зникнення телефону, грубо і по-хамськи реагували на спроби з'ясувати деталі інциденту.

 

Проїжджаючий поруч екіпаж поліції транспортував учасників пограбування і співробітника АБ «Центр» в Портофранківське відділення. Там був проведений обшук і встановлено, що телефон IPhone5 належить громадянину Індії.

 

Індійський студент медуніверситету з цього ж телефону викликав члена своєї діаспори в підмогу (студент дуже погано говорив російською мовою). Підозрювані затримані для подальшого розгляду.

 

Порушено кримінальну виробництво, ведеться слідство. Підозрювані, імовірно, можуть бути засуджені за 186/2 статті КК (від 4 до 6 років).

 

Підозрюваний у пограбуванні, чоловік 22 років, був 5 років тому затриманий за крадіжку телефону в тому ж районі, його затримання проводилося в тому ж Портофранківське відділенні.

 

Портофранківське відділ висловив подяку співробітникам ГШР АБ «Центр» за сприяння в затриманні злочинців.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!