• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

ГШР Агентства Безпеки «Центр» затримала двох грабіжників, які скоїли напад на іноземного студента

20 березня 2017

У середу 15 березня в 22-30 співробітники Групи швидкого реагування (ГШР) Агентства Безпеки «Центр» здійснювали патрулювання по вулиці Новосельського.

 

У кварталі між вулицями Спирідонівська і Тираспольська екіпаж ГШР помітив двох чоловіків що бігли (в ході подальшого розгляду з'ясувалося, що це громадяни України), які намагаючись наздогнати третього дорослого чоловіка (громадянин Індії).

 

Співробітники ГШР поцікавилися у переслідувачів, про те, з якою метою вони намагаються наздогнати чоловіка.

 

Двоє чоловіків (громадяни України 22 і 25 років, (з'ясувалось що молодший раніше (5 років тому) судимий за ст. №186 (грабіж), присуджений умовний термін 2 роки) повідомили, що третій чоловік (громадянин Індії), нібито, викрав у них телефон.

 

Співробітники ГШР, які патрулювали територію на автомобілі, змогли наздогнати третього дорослого чоловіка (громадянина Індії) і розпитали його про те, що сталося. Індус (як з'ясувалося - студент 2-го курсу одеського медичного університету) стверджував, що, навпаки, пограбували його. Іноземця сильно вдарили по обличчю (залишилася значна гематома), коли він йшов по вулиці і розмовляв по телефону (студент повертався з Дня Народження), після чого відібрали телефон IPhone5.

 

Двоє громадян України, які переслідували індуса, в цей момент вже зникли. Однак перехожі на вулиці Новосельського не тільки були присутні при самому пограбуванні, але і змогли вказати напрямок, в якому пішли зловмисники.

 

Двоє громадян України були виявлені на вулиці Преображенська близько квіткової галереї. Їх відразу впізнав громадянин Індії.

 

Співробітників ГШР АБ «Центр» заблокували підозрюваних. Зловмисники (що знаходилися в стані алкогольного сп'яніння) спочатку повністю заперечували свою причетність до зникнення телефону, грубо і по-хамськи реагували на спроби з'ясувати деталі інциденту.

 

Проїжджаючий поруч екіпаж поліції транспортував учасників пограбування і співробітника АБ «Центр» в Портофранківське відділення. Там був проведений обшук і встановлено, що телефон IPhone5 належить громадянину Індії.

 

Індійський студент медуніверситету з цього ж телефону викликав члена своєї діаспори в підмогу (студент дуже погано говорив російською мовою). Підозрювані затримані для подальшого розгляду.

 

Порушено кримінальну виробництво, ведеться слідство. Підозрювані, імовірно, можуть бути засуджені за 186/2 статті КК (від 4 до 6 років).

 

Підозрюваний у пограбуванні, чоловік 22 років, був 5 років тому затриманий за крадіжку телефону в тому ж районі, його затримання проводилося в тому ж Портофранківське відділенні.

 

Портофранківське відділ висловив подяку співробітникам ГШР АБ «Центр» за сприяння в затриманні злочинців.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!