• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Інтерв'ю з Костянтином Журавлем, засновником Агентства Безпеки «Центр».

1 серпня 2017

                                                                                                                             

ПРОФЕСІЙНИЙ ШЛЯХ
Я вже 24 роки професійно займаюся безпекою.


Після служби в лавах Збройних сил, я вступив до Академії зв'язку ім. Попова, навчався стаціонарно і паралельно працював. Тоді ще не було ні сформованого ринку охорони, ні навіть ліцензування охоронних послуг. Але для мене роботи було достатньо. За 4 роки пройшов шлях від охоронця до начальника сектора, потім заступник директора фірми. А потім у мене все закінчилося. І я знову став охоронцем.


У ' 97 році в моєму житті різко все змінилося. Я закінчив інститут, пішов з компанії, в якій працював. Влаштувався працювати охоронцем. Життя зробило крутий поворот, і я познайомився з Євгеном Васильченком. Влаштовуючись на роботу інженером систем зв'язку, я на співбесіді отримав раптово пропозицію очолити технічний напрямок в новому охоронному агентстві. Жодного дня до цього я не працював з системами сигналізації та відеоспостереження. Але мені це було цікаво і близько по духу і професії. І при цьому паралельно я отримав пропозицію працювати начальником служби охорони у відомому нічному клубі. Ось так – то нічого, то все відразу.))


Всього через три місяці я пішов повністю з нічного клубу і всього себе віддав компанії своєї мрії. Це було Охоронне Агентство «Варяг». Звідси почала свій бойовий шлях Група компаній «Центр».


З 1998 року донині ми з Євгеном Олександровичем продовжуємо працювати разом. За цей час я з лінійного керівника перейшов у ранг співзасновника групи компаній, де основним профілем є послуги в сфері безпеки. Будь-якої безпеки, не тільки Охорона або системи сигналізації та відеоспостереження.


Моя зона відповідальності-стратегічне та оперативне управління нашою групою компаній.


Паралельно я отримав ще освіту психолога і юриста, що дуже допомагає в роботі і управлінні компанією.


ПРИЗНАЧЕННЯ


Цілі, завдання життя, призначення. Це називають по-різному. Я вмію і знаю як працювати з людьми – і окремо, і з великими колективами. Це мені подобається і цьому я можу навчити і вчу інших. Однак важливо те, що всі мої сильні сторони, знання та вміння проходять через ще одну призму – через призму захисника. Це перевірено вже 30-річним досвідом роботи. Ось до такого висновку я прийшов в ході аналізу свого життя.

У якийсь момент бажання захищати перетворилося на професійну діяльність. Те, що я в душі і за професією – інженер, тільки допомагає мені. Ну а розуміння основ психології та постійна робота з юридичними питаннями дозволяє мені і моїй команді бути успішними в цій непростій справі.

24 роки з 45 я займаюся безпекою. І у мене були спроби покинути цей бізнес. Не вийшло. Щоразу я повертався і знову йшов вперед у своїй звичній темі.

​Так я зрозумів, що потрібно залишатися в цьому полі. Тут я ефективний, тут мені подобається. І людям, яким я допомагаю, подобається результат. А зараз ми допомагаємо вже безпосередньо більш ніж 6500 клієнтам, без обліку корпоративних партнерів. А скільки людей зараз можуть звернутися до нас за допомогою в рамках проекту « Громадська Безпека»? За нашими підрахунками ця цифра перевалила за 60 тис. осіб. Чи це не оцінка правильності мого вибору?

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!