• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Інтерв'ю зі співзасновником АБ "Центр" - Євгеном Олександровичем

9 червня 2017

За радянських часів було дві школи управління великим колективом людей-армія і партія. Тому навички, набуті в армії, безумовно, допомагають організовувати бізнес в області безпеки і трансформуються на управління компанії.
Управління великим колективом і сама структура багатьох агентств нагадує мені армійську структуру єдиноначальності. Люди стоять на постах, несуть службу, відповідають за безпеку, і цей процес хтось повинен контролювати, направляти, правильним чином організовувати.
Те, що ми 20 років успішно займаємося цим бізнесом, говорить про те, що управління вибрано вірно, працює і дає свої результати.
Агентству цього року виповнюється 20 років. Розкажіть, будь ласка, про те, як Ви опинилися в бізнесі охоронних послуг і як був створений «Центр»?
По закінченні служби в армії, мої хороші знайомі запросили мене очолити охоронне агентство, яке називалося «Варяг». Буквально через півроку до нас на роботу прийшов влаштовуватися Костянтин Журавель. Після першої ж співбесіди, він був прийнятий. Влився в колектив, і через досить нетривалий час увійшов до керівного складу підприємства, а згодом став одним із засновників.
З тих пір більше 20 років моє життя пов'язане з охоронними послугами.
Як розвивалося Агентство? З якими труднощами Ви стикалися в перші роки роботи?
Спочатку агентство створювалося для охорони деяких вже існуючих серйозних підприємств. Зокрема «це "цифрові системи Зв'язку" (ЦСС), компанія, яка займалася телекомунікаційними послугами, і компанія «Євроком». Керівники цих підприємств вирішили створити в своїй структурі охоронне агентство, яке я очолив.
Через деякий час ми з Костянтином Петровичем почали набирати клієнтів на фізичну охорону «Центру». Тоді зародилася ідея створення пульта централізованого спостереження. На той момент, це була монополія державної служби охорони. І перший пульт, який з'явився не в нашому агентстві, намагався конкурувати з ним, але це було досить складно.
Після декількох років однієї фізичної охорони виявилося мало, і в Одесі стали створюватися пульти. Ми теж купили і створили свій пульт централізованого спостереження, придбали 2 автомобіля і кооперувалися з тепер вже конкурентами, у яких була пара машин. Ми накривали все місто на одному пульті.
Поступово збільшували кількість машин, бійців, співробітників, придбали просторий офіс. Так відбувався розвиток Агентства.
Зараз на якій послузі робить акцент Агентство?
Зараз у нас є 2 крила-технічна і фізична охорона. Фізична – це співробітники Агентства на постах, на підприємствах, в магазинах. Технічна – система масового обслуговування. Кількість клієнтів вже перевищує шість тисяч. Це Охорона як офісів, підприємств, так і квартир, приватних будинків. Будь-яких об'єктів. І реагування служби ДБР.
Існує ще один напрямок «Громадська Безпека». Я впевнений, що ми були родоначальниками цього напрямку в місті, і досі не знаю, хто в Одесі і в Україні має такий проект. Він спрямований на розширення нашого спектру послуг і їх доступність.
Чим проект «Громадська Безпека» корисний для одеситів?
Ми почали цей проект давно. Зараз криміногенна обстановка змінилася, а послуга стала більш затребуваною. Адже потреба в безпеці є у кожного, просто не всі можуть собі це дозволити. Для цього ми зробили «Громадську Безпеку» безкоштовною, щоб кожен житель міста міг звернутися за допомогою ДБР. І отримати її за лічені хвилини.
У яких відносинах Агентство перебуває з поліцією в рамках проекту " Громадська безпека?
У нас були і діють налагоджені комунікації з районними управліннями внутрішніх справ. Але ми маємо суттєві обмеження порівняно з поліцією в частині виконання подібних завдань з охорони громадського порядку. Затримати порушників ДБР може і зобов'язані. Вести слідчі дії-ні.
Агентство Безпеки «Центр» є членом Української Федерації Професіоналів Безпеки. Розкажіть докладніше про те, чим вона займається.
Мінімум кілька разів на рік Федерація проводить зустрічі учасників з усієї України. На них розглядаються різні проекти, учасники обмінюються ідеями і думками. Адже учасники Федерації різні і досвід різний – є агентства, у яких ціла мережа представництв по всій Україні, є ті, хто працює тільки в своєму місті, є ми – які охоплюють південь України: Одеса і область, Миколаїв, Херсон.
Наші зустрічі – це обмін досвідом, не рідкість – взаємодопомога. Наприклад, якщо наш клієнт знаходиться поза сферою реагування нашої групи, а в будь-якому іншому місці країни, наш пульт приймає сигнал з усієї України. Завдяки домовленості з тим агентством, яке працює на даній території, вони реагують на цей виклик. Тобто принцип кооперації між агентствами в рамках Федерації зберігається. Також і наше Агентство допомагає іншим учасникам.
А як же конкуренція серед агентств?
Конкуренція є. І це добре для людей. Тому що монополія визначає рівень продажної ціни на охоронні послуги, яка за відсутності аналогів, може бути невиправдано завищена. Конкуренція існує, бувають розбіжності, але ми завжди знаходимо компроміс. У нашому місті є Одеське регіональне відділення Федерації. На даний момент посаду і обов'язки голови виконую я. У це регіональне відділення входить кілька великих підприємств. І ми також збираємося, обмінюємося досвідом, вирішуємо нагальні питання.
Розкажіть, як робота Федерації та участь "центру" в ній впливає на загальну ситуацію безпеки в країні?
З'явилася велика кількість пультів централізованого спостереження, Груп Швидкого Реагування. У масштабах країни це велика кількість машин і навченого екіпажу, які можуть допомагати поліції, знижувати напругу в будь-якому місті. Зараз в рамках Української Федерації Професіоналів Безпеки створена Національна Мережа реагування.
На сьогоднішній день загальна кількість учасників мережі – більше 40 компаній, а кількість груп реагування перевищує 500. Така кількість навчених екіпажів дозволяє локалізувати ті чи інші правопорушення, протидіяти злочинності.
Особисто у нас дуже багато є листів подяки від поліції і людей.
Як людині вибрати агентство безпеки? Якими принципами керуватися?
У всіх країнах є загальноприйняте вираз: . Якщо виключити сарафанне радіо: рекомендації друзів, сусідів, родичів – один з основних принципів, то залишиться обізнаність. Якщо людина бачить машини, бачить людей у формі, бачить бійців, бачить, як вони працюють, він дивиться і вибирає. Так само, як і в магазин приходить і вибирає те, що йому підходить.
Важливо скільки підприємство працює, де працює, які у нього клієнти. Вдумлива людина починає збирати інформацію.
А як же ціна на послуги?
Цінове питання важливе. І це один із найскладніших моментів, оскільки тут, як і в будь-якій покупці, співвідношення ціна-якість є основою всього. І потрібно пам'ятати, що за низьку ціну важко отримати якісну послугу.
В Одесі існує близько 400 охоронних агентств, що мають ліцензію. З них відсотків 60 можна відразу відсікти – це одноденки. Потім середні. І розвинені Охоронні агентства, які вже років 20 на ринку. На жаль, дрібні підприємці намагаються демпінгувати за рахунок зниження якості послуги.

Яким ви бачите майбутнє охоронного бізнесу?
Куди буде рухатися бізнес, пов'язаний із забезпеченням безпеки, багато в чому залежить від того, куди буде рухатися держава. На даний момент, у зв'язку з ситуацією в країні, затребуваність наших послуг збільшується. Але є багато невирішених питань, одне з них – питання про зброю, яка позначиться на технології охорони. Також майбутнє серйозно залежить від розвитку і просування різних технічних пристроїв. Адже сьогодні відеокамера - це не ексклюзив і не розкіш, це додаткова допомога в пошуках правопорушників. Ще один аспект – це свідомість самих людей, що потрібно захищати свій дім, своє життя і своїх дітей.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!