• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Інтерв'ю з супергероєм: Євген Коваль, керівник проекту «Громадська Безпека».

5 липня 2017

Євген, скажіть, чи можливо бути «колишнім» керівником технічної групи?


Думаю, що ні :)
Коли я був начальником технічної групи, при виникненні складної проблеми, з якою технік не міг впоратися, він звертався за допомогою чи порадою до мене. Я допомагав йому вирішити проблему. Клієнти, які перебували в пошуках оптимального рішення постановки будинку або підприємства під охорону, також зверталися до мене. Оскільки рішення, запропоновані мною, були вдалими, напевно, вони запам'ятали це. І зараз, хоча я вже не є керівником технічної частини, вони звертаються до мене за допомогою, просять особистої участі. Іноді навіть безпосередньо телефонують. Я ніколи не відмовляю, а разом з техніком їду на об'єкт. По-перше, допомагаю Клієнту, по-друге, вчу фахівця якимось тонкощам, яких він раніше не знав.

Розкажіть про свій обов'язок в рамках проекту "Громадська безпека"?

Проект "громадська безпека" - це наша з Ольгою Гуловою відповідальність. Вона більше займається роботою з клієнтами, а я технічною частиною. Шукаю і тестую нових виробників охоронного обладнання, під час презентації пояснюю мешканцям принцип його роботи, розробляю технічні рішення для оптимізації вартості послуг.

Як можна оптимізувати ціну, якщо вартість обладнання фіксована?


Я шукаю шляхи зниження ціни на охоронну систему за рахунок її якості, а максимально розкриваю можливості обладнання, які інші агентства використовують не до кінця.
Уявіть собі пульт приймально-контрольний (ППК), що передає сигнал на пульт АБ «Центр».
Коли в вашу квартиру або офіс хочуть потрапити сторонні, ППК передає сигнал на наш пульт, і ДБР виїжджає на об'єкт. Передбачувано 1 ППК встановлюється на 1 об'єкт. І це найдорожча частина сигналізації.
Я ж розробив рішення, яке дозволяє встановлювати 1 ППК на 4 квартири одночасно. При цьому кожен користувач (власник квартири) є окремою одиницею не пов'язаної з іншими своїми сусідами). Якщо розбити суму установки цього пульта на кілька квартир, то вартість підключення значно знижується. Чим більше квартир, тим дешевше.
Безумовний плюс в тому, що клавіатура сигналізації, код і датчики-це незалежні один від одного одиниці. І кожна квартира має своє обладнання, окреме від сусіда. Об'єднує їх тільки ППК.


Що входить у вартість такого підключення?

Включена вхідна зона – відкриття вхідних дверей, датчик руху і клавіатура. За бажанням можна додати додаткові датчики диму, руху, відкриття на вікна і так далі.

Їх теж пропонуєте?

Тільки після огляду об'єкта. Якщо це нежитлове приміщення – виходимо від роду занять. Ось в булочній поставили сигналізацію, а датчик диму немає. Може трапитися пожежа. Така економія дуже ризикована. Якщо це квартира, то дивимося на поверх, наявність балконів, дерев, сходовий майданчик і так далі.
Наше завдання в першу чергу допомогти людям, а не «вантажити» їх обладнанням. З цією метою і створено безкоштовний соціальний проект "громадська безпека".

Це працює тільки з сусідніми квартирами?

Якщо будинки невеликі, то це рішення можна запропонувати як на кілька квартир на поверсі, так і на різних поверхах.

Навіщо тоді людині технічна охорона, якщо є безкоштовний проект «Громадська Безпека»?


Ми з Ольгою багато говоримо про це під час презентації. Група Швидкого Реагування в рамках проекту «Громадська Безпека» працює тільки коли мешканцям байдуже. Коли їх турбує тиша і спокій на прибудинковій території, коли вони не закривають очі на підозрілих осіб в під'їзді, коли вони уважні один до одного. Тоді вони викликають ДБР, звертаються за допомогою, реагують.
Без участі мешканців Група не зможе допомогти просто тому, що елементарно не дізнається про проблему. Тому в даному випадку Безпека є соціальною відповідальністю.

Чи потрібно ОСББ ставати партнером проекту, якщо у них на території є пост фізичної охорони?

Так, безумовно. Навіть коли у ОСББ є свій пост фізичної охорони, ми радимо не нехтувати громадською безпекою, особливо, якщо ця «охорона» не від агентства, а літній чоловік на пенсії. Який, будемо відверті, безсилий проти групи галасливої молоді. Йому також потрібна допомога та підтримка. Крім того, охоронець не має права залишати пост. Що ж робити, якщо в цей момент відбувається пограбування квартири? Залишити пост і бігти на затримання? А якщо це лише відволікаючий трюк...?

Що ви радите головам для забезпечення максимальної безпеки?

Щоб забезпечити безпеку будинку і прибудинкової території, також потрібна фізична охорона і відеоспостереження. На даний момент відеоспостереження одна з найпопулярніших послуг серед ОСББ.

Що робить відеоспостереження. Найчастіше спрацьовує як психологічний блок. Квартирник двічі подумає чи не потрапить його обличчя в камеру. А ось наркоман немає, йому все одно. І фізична охорона тут ефективніше.
Але тільки разом обидва ці фактори впливають на безпеку. Окремо – менш ефективно.

Скажіть, як фахівець з технічної частини, чи можливо зламати охоронну сигналізацію в квартирі?


Зламати охоронну сигналізацію, яка підключена до загальної мережі можливо. Але в нашому агентстві використовується автономне рішення, тому ми такий варіант просто виключаємо. Більш бюджетно для грабіжників просто зламати її. В такому разі у зловмисників є буквально хвилини на те, щоб схопити якісь речі і втекти до прибуття групи.
Іноді професіонали використовують глушники стільникового зв'язку. У моїй практиці також був такий випадок. Але вони не врахували, що використовуване нами обладнання має радіозв'язок. І поки вони перебували в квартирі, прибула ДБР і зупинила їх.

 

Робота роботою, а розкажіть, чим ви займаєтеся у вільний час?


У мене є хобі – займаюся виробами. Роблю необхідні речі для сім'ї і вдома. Робота руками з деревом і металом дуже розслабляє і доставляє моральний відпочинок. Особливо, коли займаєшся тим, що любиш.
Крім цього, можна сказати, що я «домосід». Люблю проводити час в колі рідних і близьких, намагаюся робити це якомога частіше. Адже сім'я-головне в житті.

 

 

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!