• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Інтерв'ю з супергероєм: Іван Бураков, супертренер АБ "Центр".

26 червня 2017

Іван розповів, як проходить його день, як він вчить бійців і хто такі «диванні війська».


Іване, розкажіть, як довго ваше життя пов'язане зі спортом?
Займатися рукопашним боєм я почав 24 роки тому в спортивному клубі "Спарта". З тих пір не переставав. Зараз мій ранок починається з віджимань і підтягувань – це також обов'язково, як почистити зуби. І поняття «заняття спортом» для мене не вписується в обмежені вікові рамки – тренуватися можна в будь-якому віці. Особливо чоловікам для власного фізичного розвитку, захисту себе і своєї сім'ї.


А Ваше життя завжди була пов'язана із захистом і безпекою?
Так, я працював у різних компаніях. Більшу частину, звичайно, в АБ «Центр». Але завжди в цій області.
У центрі працюю з 2004 року. Починав свій шлях у складі Групи Швидкого Реагування, потім став командиром відділення, пізніше – начальником ГШР. Зараз в мої обов'язки входить фізична і тактико-спеціальна підготовка особового складу груп. Під час фізичної підготовки, тобто на тренуваннях, займаюся з бійцями відпрацюванням прийомів рукопашного бою, розбираємо ситуації, які сталися на зміні, чергуванні. Обговорюємо помилки, вдосконалюємо прийоми, відточуємо реакції.
Всі бійці в обов'язковому порядку проходять і фізичну підготовку і тактико-спеціальну мінімум раз на тиждень. Раз на місяць здають норматив за фізпоказниками і спаринг, щоб захистити свою кваліфікацію.
Підхід дуже строгий і серйозний, тому що це їх здоров'я, життя.


Можна сказати, що в залі вони працюють в півсили, а в реальному житті діють жорсткіше?
Заходи фізичного впливу застосовуються в нормі згідно з правилами, бійці не перевищують повноваження, щоб не завдати сильних каліцтв. Але все залежить від ситуації. Наприклад, коли людина дістає зброю і направляє його на вас або людину, якого ви зобов'язані захищати, часу на роздуми і прорахунок сили не залишається. Така ж ситуація і для неозброєних злочинців. Я вчу бійців підходу, а потім прийомам. Потрібно оцінити противника – вага, зріст, кількість, після цього діяти.


Чи Часто ви чули критику в бік свого підходу до тренувань?
Дуже багато людей, я їх називаю «диванними військами», які сидять вдома на дивані і розповідають, що це все неправильно і не по правилам. Хоча на ділі мало що зробити можуть самі. Звичайно, кожен має право висловити свою думку, але не всі розуміють специфіку нашої роботи, а також ту небезпеку, з якою щодня стикаються бійці.
Прислухатися не до авторитетів я не бачу сенсу, тому що прийоми, які ми розбираємо, реально зберігають життя і здоров'я бійцям, а вони в свою чергу можуть захистити людей. Не як спортсмени, а як Група Швидкого Реагування.
Я даю бійцям прийоми рукопашного бою, який складається з різних видів бойових мистецтв і доповнений деякими своїми особливостями. Це робить його універсальним для наших тренувань. Хлопці, які займаються певним видом бою, обмежені його прийомами. У рукопашному бою компіляція кращих, подібно MIX FIGHT.


Крім фізичної підготовки, ви вчите бійців поводитися зі зброєю, ходите в тир на тренування. Навіщо, якщо вони не застосовують вогнепальну зброю в роботі?
Вони не застосовують, а злочинці?!
Бійці Групи Швидкого Реагування зобов'язані знати, з чого складається зброя різних видів, вміти ним користуватися. Від цього теж залежить їхнє життя. Коли потрібно відняти пістолет у злочинця, потрібно враховувати безліч фактів, щоб і собі не нашкодити, і йому, і оточуючим.


З якими ще небезпеками стикаються хлопці?
В силу своєї професії, небезпека супроводжує їх завжди. Холодна зброя і вогнепальна зброя-це ще не все. Наприклад, нещодавно боєць затримував хлопця на 17 поверсі будинку, що будується. Під час затримання він міг впасти або отримати фізичні каліцтва, якби був менш підготовлений. ГШР ризикує життям кожен день. Виїжджаючи на тривогу, вони не знають, що їх чекає. Тому моє завдання навчити їх, як правильно входити на об'єкт, помічати можливу небезпеку, а також перебувати там.


Як проходить навчання в цьому випадку?
Це тактико-спеціальна підготовка. Вона включає начитку лекції, потім виїзд на об'єкт і відпрацювання нового матеріалу.
Розбираємо сценарії і правила поведінки, яким повинні діяти бійці, з моменту надходження виклику і до затримання з подальшим очікуванням поліції. Ми ж охоронне агентство і діємо згідно строгим регламентам.


Чи є у вас «некласичний підхід до розвитку якихось навичок, які необхідні бійцям?
Група Швидкого Реагування – це команда бійців. Вони повинні розуміти, що можуть розраховувати один на одного. Тому іноді я з хлопцями влаштовую вилазку в гори в Карпатах. Це спеціальна вилазка з перевіркою на міцність характеру в екстремальних умовах. Ми вирвані із зони комфорту, практично без їжі проводимо в горах кілька діб. Все, що є з нами-це знання, навички та командна робота.


Досить активний відпочинок....
Я люблю активний відпочинок. У вільний час їжджу на риболовлю і полювання. Крім цього проводжу багато часу з сім'єю. Зараз моєму синові 12 років. Він з 6 років займається бойовими мистецтвами, прищеплюю йому любов до спорту. Щоранку ми починаємо з спільної зарядки. Донька зовсім ще маленька, виховувати рано – поки тільки стежу і в усьому допомагаю.

 


 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!