• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Ми продовжуємо знайомити вас із засновником Агентства Безпеки «Центр» - Костянтин Журавель.

11 серпня 2017

Я в підходах управління дотримуюся авторитарного стилю. Досить жорсткий в деяких питаннях. З високим рівнем вимог до себе, і до оточуючих. Не все це витримували, хтось і йшов з компанії. Зараз відбувається дуже цікава річ – мій авторитарний спосіб управління змінюється. У поточній діяльності, з такою командою і таким колективом він вже не працює.
На сьогоднішній день ми працює в стані «живого організму». Це мало хто робить і розуміє, особливо на ринку безпеки, де здається, що для управління потрібна строгість і «батіг». А живому організму не потрібен стрес. Точніше стрес потрібен розвиваючий, як у спортсмена, який готується до відповідальних змагань. Ні страх, ні гнів, ні почуття образи і провини не допомагають у розвитку бізнесу і команди. Загалом-принцип "батога і пряника" в класичному вигляді не працює.
Ми вибудовуємо зовсім іншу модель роботи з людьми, робимо упор на емоційний стан, настрій. Щоб співробітник вранці приходив з дому в будь-якому настрої, а йому добре у всіх сенсах тут. Якщо співробітника загнати в жорсткі рамки як робота, він буде робити, МОЖЛИВО, свою роботу з 9 до 18 і нічого більше. І не думати. Потім прийде додому і принесе цей настрій туди. І так все по замкнутому колу. І ось нам це коло треба наповнити ось тим самим новим змістом.
Потрібно, щоб всі ми думали, що ми робимо, навіщо ми робимо, куди ми прийдемо в результаті. Необхідно стати відповідальним скрізь, у всіх своїх проявах і відносинах. Це і є принцип «довіряй через відповідальність».
Зараз управління компанією знаходиться в такій суміщеній моделі – демократура. Демократія і автократія. Це коли усвідомлено довго готується рішення, всі збираються, обговорюють, пропонують свої варіанти, а потім рішення швидко впроваджується вже за більш суворому сценарієм в обмежений і точний термін. Кожен має виконати свою задачу і тут немає інших варіантів. Сьогодні за подібною схемою працюють всі успішні компанії, в першу чергу із галузі IT.
Тому висновок простий – авторитарна модель не працює, але має право бути в конкретних ситуаціях. Якщо брати в основу авторитарну модель побудови бізнесу, так, він буде працювати, але рівень стресу і відсутність щастя виявляться настільки низькими, що через деякий час люди просто підуть. Навіть при високій зарплаті, при любові до своєї роботи, але через нелюбові до місця реалізації себе.
Модель організації загального простору в нашій компанії-це модель сімейного підходу. Але не банальна - » тато " сказав, все зробили і ніхто не подумав про результати і причини. Це модель «при якій "тато", яким я є, зобов'язаний розуміти і допомагати відбутися кожному співробітнику в компанії і в житті поза офісом. Кожен повинен відчувати себе не пасинком, а повноцінним членом сім'ї з високим рівнем відповідальності. Думаю не потрібно пояснювати, що у кожного члена сім'ї є права, але є і обов'язки.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!