• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Наші супергерої: Ірина Іванівна Дорофій, керівник HR-відділу АБ «Центр».

11 квітня 2017

Сила нашого Агентства Безпеки полягає в тому, що кожен член команди не тільки добре працює, а й любить свою роботу. І кожен з них - наш герой зі своєю силою. Сьогодні ми хочемо представити вам Дорофій Ірину Іванівну, керівника HR-відділу агентства. Між собою співробітники називають її «мамою». Саме нею вона є для великого колективу. Допомагає в роботі, допомагає в особистому житті і завжди випромінює радість.
    Ось що говорять про неї співробітники:
«Ірина Іванівна - позитивна, чуйна, душевна, розуміюча, легка у спілкуванні людина і прекрасна жінка». «Вона огортає любов'ю. Допомагає побачити в собі те, що людина може сам і не бачити ». «Хто крім неї?».
    А ми відриваємо Ірину від роботи, щоб поставити кілька запитань.


- Ірина, Ви прекрасний слухач і вчитель. Як ці, здавалося б протилежні якості, уживаються. Є секрет?
- * сміється *. Ніякого секрету немає, є 2 вищі освіти. Перше - це педагогічне, вона має на увазі, що справжній учитель - не той, хто тебе постійно виховує, а той, хто допомагає тобі стати самим собою. Щоб допомогти людям, їх треба любити. Друге - психологічний. Тут важливо не тільки слухати, а й чути. Напевно, тому практичну психологію я вважаю не освітою, а покликанням.
- Розкажіть тоді про своєму професійному шляху.
- Мій професійний шлях триває вже понад 20 років. І весь цей час я працюю в кадровій сфері. А в Агентстві Безпеки «Центр» вже шостий рік.
- Це вражаючий показник. Що вам подобається в роботі тут?
- Все просто - я люблю свою роботу. Спілкування з людьми - це складний процес, він одночасно і цікавий, і має свої труднощі. Все-таки кожна людина - це особистість, на яку йде багато енергії. І це виклик, який я з радістю приймаю кожен день. Приділяю час, розбираю проблеми, вивчаю їх природу і причину, вирішую. Звичайно, доводиться придумувати різні способи вирішення, додавати сили, шукати варіанти.
- А чи є проблеми які не вирішуються?
- Такі проблеми бувають у тому випадку, якщо людина не хоче їх вирішити. Якщо ж людина приходить до мене за допомогою, я зможу йому допомогти.
- Значить, все залежить від людини? А від обставин, що оточують його? З якими обставинами в роботі стикаєтеся ви?
- У нашій компанії прийнято розвиток. Це як хвиля в море, якщо ти потрапляєш сюди, то вона просто підхоплює тебе. А далі все залежить від людини - попливе він вперед або залишиться на місці.
- Про який розвиток йде мова: фізичний або професійний?
- Мова йде про всебічний розвиток співробітника компанії. Наприклад, у співробітників ДБР - це обов'язкові фізичні тренування, стрілянина в тирі і вивчення тактик. У професійному плані вивчення основ психології, етикету, права та юриспруденції. Також всередині компанії поширена практика обміну досвідом. Керівники відділів діляться досвідом і знаннями один з одним для підвищення якості роботи. Навіть хлопці з технічного відділу розповідають нюанси і тонкощі установки обладнання дівчаткам з відділу продажів, щоб ті буквально на пальцях змогли пояснити це ж клієнтові. Такого підходу я не зустрічала ні в одній компанії.
- А Ви теж викладаєте?
- Так, я проводжу заняття з етикету співробітникам відділу швидкого реагування, технікам та іншим співробітникам компанії. В кінці навчання обов'язкова здача іспиту. Як бачите, навчання - це не просто формальність, а наш спосіб безперервного розвитку і поліпшення якості спілкування.
- Раз вже мова зайшла про безпеку, розкажіть, що це?
- Для жінки безпека - це коли вона знає, що у неї за спиною є тил, є, кому її захистити, дітей та будинок. Для чоловіка головне знати «як це зробити». Як захистити сім'ю, дітей, житло, бізнес.
- А Ви вірите, що кожна людина - це супергерой? І якщо так, то в чому полягає Ваша сила?
- Моя суперсила полягає в любові і турботі, багаторічному досвіді роботи з людьми.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!