• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Наші супергерої: Ольга Гулова, керівник проекту «Громадська Безпека»

29 травня 2017


 

Що являє собою проект «Громадська Безпека»?


Проект «Громадська Безпека» — унікальна програма соціальної відповідальності компанії АБ «Центр». Вона дозволяє якісно забезпечувати безпеку населення в житлових комплексах, за допомогою підключення кожного будинку до Пульту Централізованого Спостереження та патрулювання силами бійців Груп Швидкого Реагування АБ «Центр». В рамках проекту кожен житель підключеного будинку має право викликати групу швидкого реагування в разі небезпеки.


Це правда, що проект безкоштовний?
Так, це соціальний проект, який був створений з ініціативи нашого засновника-Костянтина Журавля. Він, як і ми всі, як будь-який одесит, стурбований питанням безпеки в місті. Завдяки цій ініціативі будь-який будинок міста може підключитися до проекту і стати нашим партнером. А житель викликати ГШР у разі небезпеки або порушення громадського порядку.
Учасники проекту не платять за виклик групи швидкого реагування, за патрулювання району та будинку. Багато хто намагається знайти в цьому підступ, але його, насправді немає. Контракт на підключення будинку до проекту може прочитати кожен житель, щоб переконатися в цьому.


Чи охороняються квартири, якщо будинок підключений до проекту?
"Громадська безпека" забезпечує допомогу і захист рівно до вхідних дверей квартири. Повноваження бійців не поширюються на межі особистих володінь мешканців будинку, і ГШР не має право порушувати їх. Тому ми рекомендуємо додатково встановлювати охоронну сигналізацію, тим більше, що для учасників проекту ПРО діє спеціальна пропозиція на підключення.


Чим ви краще поліції?
Неправильно сказати, що ми краще. Правильно сказати, що ми швидше і оперативніше реагуємо на звернення і дзвінки – виклики. Поліція не завжди, в силу своєї завантаженості, своєчасно реагує на виклик, часто її доводиться довго чекати. Особливо, якщо причина виклику-порушення громадського порядку або побутові розбирання.
Час прибуття ГШР – від 2-х до 7-ми хвилин. Під управлінням оперативного чергового (ОД), група вирішує практично всі питання при виїзді на місце. В особливих випадках, черговий викликає поліцію, щоб спільно з ГШР забезпечити охорону громадського порядку.
Досвід спільної роботи допомагає нам домогтися швидкого і якісного реагування на виклики. При цьому вся інформація фіксується в базі даних і при необхідності може бути надана і мешканцям, і поліції.


В яких ситуаціях можна звертатися за допомогою ГШР?
Мешканці будинку можуть звернутися за допомогою у разі порушення громадського порядку та при виникненні загрози безпеці.
Громадський порядок – це хуліганські дії в під'їзді і на території будинку, галасливі компанії після 23:00, підозрілі особи біля під'їзду або дитячого майданчика. Загроза безпеки – це спроби проникнення в квартиру або інше приміщення, загроза життю, напад і пограбування, а також пожежа, витік газу і затоплення.
Були приклади, коли викликали ГШР, щоб зняти кошеня з дерева. Бійці, звичайно, не відмовили, але це поодинокі випадки. Найчастіше викликають батьки, які стурбовані присутністю підозрілих особа біля дитячих майданчиків. Нерідко викликає «охорона будинку» - дідусь на пенсії, якого призначили охоронцем. Оскільки у нього не вистачає і компетенції та фізичної підготовки, щоб самостійно провести бесіду або затримати злочинців. І звичайно, сусіди. У сусідній квартирі сварка, крики, бійка, або на вулиці відбувається з'ясування стосунків –небайдужі мешканці телефонують і просять про допомогу.
Прикладів дуже багато, ми їх висвітлюємо в наших соціальних мережах під #Громадська #Безпеку, щоб одесити бачили небезпеки різні, їх багато, але ми завжди приходимо на допомогу.


Чи Правда, що проект «Громадська Безпека» знижує рівень загальної криміногенної ситуації?
Це правда. І про це свідчить не тільки наша статистика, а тількі голів будинків, які є учасниками проекту.
«Громадська Безпека» будується спільними зусиллями мешканців та ГШР: будинок стає партнером проекту, жителі викликають групу, і часте патрулювання, а також оперативне реагування бійців на виклики, не тільки вирішують існуючі проблеми, а й попереджають їх подальшу появу.


Як приєднатися до проекту?
Дзвінок будь-якого жителя будинку з питанням про підключення, для нас сигнал до початку переговорів з керівництвом ОСББ, головою, керуючою компанією або ініціативною групою мешканців...

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!