• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом

Кожен працівник зобов'язаний... Забудьте про це! Залучайте працівників до роботи над посадовими інструкціями, і вони будуть працювати краще. Цей метод випробував Костянтин Журавель, засновник Агентства Безпеки «Центр», і готовий поділитися з вами.

 

Костянтин не просто начальник, він «батько» великої родини Агентства. Про те, як йому вдається керувати великою компанією, пропонуємо ознайомитися кожному керівнику.

Випадковості невипадкові.

 Вимагайте безпеку для себе, і під захистом виявляться всі.

Костянтин Журавель, засновник Агентства Безпеки «Центр», що розповідає як змінився ринок охоронних послуг, і як ефективно застосовувати отримані знання.

18 липня Костянтин Журавель, засновник Агентства Безпеки «Центр», в рамках формату Студія особистої та корпоративної ефективності EBA Odesa — Southern Ukrainian Office of the European Business Association, провів лекцію на тему «Людський фактор безпеки бізнесу».

Ніхто не застрахований від пограбування (крім, можливо, майна). Заощадити на системі сигналізації = віддати цінні речі грабіжникові. Ризикнете?

Професійний шлях, призначення і роль захисника. Костянтин Журавель, засновник Агентства Безпеки «Центр», розповідає про перші кроки в охоронному бізнесі.

Подводим итоги работы за месяц.

​Як ви реагуєте на незнайомих осіб біля свого будинку, які знаходяться в неадекватному стані? Проходьте повз або не закриваєте очі заради безпеки інших жителів? Дякуємо всім, хто вибирає другий варіант. Разом ми зробимо наше місто безпечним.

 

Навіщо відеоспостереження, якщо є сигналізація? Тому що ніколи не знаєш, хто і яким чином скоїти злочин.

Якби сусіди були уважнішими, якби хтось запідозрив недобре і проявив інтерес... скільки б злочинів можна було уникнути! Ми повторюємо, що «Громадська Безпека» - це відповідальність кожного. Не будьте байдужі до майна сусідів

Поставити квартиру під охорону – дороге задоволення?


Євген Коваль, в минулому керівник технічної групи АБ «Центр», а на даний момент керівник проекту «Громадська Безпека» розповів, як вирішує питання доступною безпеки для одеситів.