• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Знайомтеся, наш супергерой і супер тренер Іван Бураков. На його плечах лежить велика відповідальність – підготовка бійців ГШР і спецзагону, які ризикуючи своїм життям, захищають клієнтів.

Хто вас оточує в громадських місцях? Ви впевнені, що це не розшукувані злочинці? Будьте уважні і не бійтеся звернутися за допомогою.

Ви дозволите незнайомій людині викрутити лампочки у вас вдома? Не залишайтеся байдужими і тоді, коли це відбувається у вашому під'їзді. Тільки завдяки участі кожного, ми спільними зусиллями зробимо місто безпечним.

Більше 20 років у військах зв'язку. Більше 20 років у сфері охорони. Знання і життєвий досвід співзасновника Агентства Безпеки «Центр» Євгена Олександровича – це одна з рушійних сил компанії. Детальніше про історію Агентства, його діяльність і майбутнє охорони в цілому читайте в інтерв'ю з Євгеном Олександровичем.

На жаль, найважчі травми завдають нам не злочинці, а близькі люди. Дана історія – це лише черговий доказ того, що ніколи не знаєш, звідки прийде небезпека.

Скільки разів ви були свідком бійки в закладі? І що робили в такій ситуації? 
Розборонити? Втекти? Ні, дзвоніть нам!

1 червня Громадська Організація «Нове Таїрове» за підтримкою Агентства Безпеки «Центр» провели свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Громадська Організація «Нове Таїрове» проведе піратську вечірку для юних жителів району. Свято відбудеться спільно з активними жителями "Райдужного «за підтримки Агентства безпеки»Центр".

Ольга Гудова, заступник директора по роботі з клієнтами АБ «Центр» і керівник проекту «Громадська Безпека», відповідає на популярні питання про проект.

Уявіть, що до вас на роботу завалюється п'яний чоловік і починає грубіянити. Здається, що таких ситуацій бути не повинно, проте вони не рідкість для працівників сфери обслуговування.
Ми вважаємо, ніхто не повинен терпіти таке ставлення. Тому радимо власникам продуктових магазинів і невеликих кафе встановити Кнопку Тривожного Виклику. І в разі небезпеки, ваші співробітники завжди зможуть звернутися за оперативною охороною ГШР АБ «Центр».

1 2 3 4 5 6 7