• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом

Проект «Громадська Безпека» існує абсолютно безкоштовно, щоб одесити відчували себе захищено на вулицях міста. Але! Його б не було, якби не людська допомога і чуйність. Дякуємо кожному, хто не закриває вуха, не відвертається від проблем, а кличе нас на допомогу.

Темні провулки і занедбані будівлі-це більше не найнебезпечніші місця. Адже небезпека може підстерігати вас в центрі міста в денний час.

 

​«Дай людині рибу...». Не все працює так, як думали наші предки. Не всі хочуть працювати чесно, і чесно заробляти. Деякі шукають легкі шляхи. З ними і бореться наша Група Швидкого Реагування.

​Як молодим мамам, жінкам і бабусям постояти за себе перед дорослим чоловіком і відвертим хамом? Грубіянити у відповідь і побоюватися подальших неадекватних дій? АБ «Центр» за превентивні заходи безпеки.

 

"На мене не нападуть, у мене нічого немає з собою!". Це поширена помилка. Бувають ситуації, коли можна отримати удар по голові через один лише хліб в пакеті. Так сталося нещодавно.

Що ви робите, коли в двері дзвонить незнайомець? А якщо називається представником громадської організації? А що роблять ваші діти, які знаходяться вдома одні?
Іноді злодій потрапляє в квартиру, використовуючи довіру господарів. Особливо легкі в маніпуляції діти. Нагадуємо, що безпека вас і ваших дітей, а також збереження майна — це ваше завдання. Будьте пильними і відповідальними.

У чому сенс проекту «Громадська безпека»? Розповімо вам на конкретному прикладі.

Допомагати. Всі сили нашого агентства безпеки спрямовані на те, щоб допомагати одеситам в екстрених і небезпечних ситуаціях. Будь це буйну поведінку в під'їзді або дорожню пригоду, наше завдання – допомогти Вам абсолютно безоплатно.

"Якби можна було вибрати суперсилу, я б хотів володіти 100% - ним даром переконання, ну і упередження, відповідно:). Знаю – це велика відповідальність, але тим цікавіше! А ще було б непогано завжди запам'ятовувати необхідну інформацію. Дратує, коли дізнаєшся щось нове і цікаве, а потім забуваєш це. Хочу пам'ятати все!".

Побутові драми мають властивості перетворюватися на трагедії, якщо вчасно не втрутитися. На щастя, ГШР готова прийти на допомогу в будь-який час доби

1 2 3 4 5 6 7