• Надійний спосіб попередити небажаних гостей від необдуманих дій
 • Безпека Вашої квартири, будинку або офісу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень
 • Як тільки Ви сповіщаєте нас про загрозу, Вам на допомогу прибуває Група Швидкого Реагування
 • У разі виклику наші співробітники Групи Швидкого Реагування протягом 6 хвилин прибувають на місце
 • Це проект соціальної відповідальності Агенції Безпеки «Центр»
 • Це регулярна перевірка вже встановлених охоронних систем клієнта
 • З точністю до декількох метрів Ви зможете визначити, де знаходиться об'єкт, який забезпечений трекером
 • Послуга, яка дозволить Вам одним натисканням кнопки викликати Групу Швидкого Реагування
 • Фахівці АБ "Центр" ретельно
  планують супровід кожного
  Клієнта!
 • Кожне замовлення індивідуальне.
  Ми підбираємо команду на об'єкт тільки після затвердження клієнтом
 • Щодня спілкуючись з клієнтами, ми розуміємо ваші труднощі і знаємо шляхи вирішення будь-яких питань, пов'язаних з безпекою
 • 18 Груп Швидкого Реагування патрулюють територію 24/7

Охоронна сигналізація

Ваш спокій і впевненість у кожному дні
Щоб випередити будь-які дії злодіїв і запобігти крадіжці, потрібно діяти на випередження.

Єдиний вірний для цього спосіб — установка охоронної сигналізації!
Щоб випередити будь-які дії злодіїв і запобігти крадіжці, потрібно діяти на випередження.

Єдиний вірний для цього спосіб — установка охоронної сигналізації!
Базовий комплект сигналізації складається з централі, датчиків руху і відкриття, пульта управління системою сигналізації або клавіатури
Як приклад вказано комплект бездротового обладнання Аякс
Центральна консоль
Датчик відкриття
Датчик руху
Пульт керування
Будь-яку систему сигналізації можна з часом доповнити
необхідним обладнанням
Датчик
затоплення
Датчик
витоку газу
Домашня
сирена
Вулична
сирена
Датчик руху
і розбиття вікна
Кнопка
тривоги
Настінна
клавіатура
Яка система охорони підійде для захисту Вашої нерухомості?
Оберіть об'єкт для перегляду рішення
ЯК ПРАЦЮЄ СИГНАЛІЗАЦІЯ?
Специфіка Пультової сигналізації полягає в тому, що коли в Вашу квартиру, дачу, будинок, офіс або гараж намагаються проникнути сторонні, спрацьовують охоронні датчики, які відразу ж передають сигнал тривоги на Пульт охоронної фірми, і на допомогу виїжджає Група Швидкого Реагування.
Хтось намагається проникнути на Ваш об'єкт
Відбувається спрацювання охоронних датчиків
На Пульт охорони надходить сигнал тривоги
На об'єкт виїжджає Група Швидкого Реагування
ГШР затримує злодія до приїзду
поліції
Замовити консультацію
ВИДИ ОХОРОННОЇ СИГНАЛИЗАЦИИ
Існують дротові та бездротові охоронні сигналізації.
Дротова сигналізація давно знайшла свого покупця і до сих пір активно використовується на ринку охоронних послуг. Тривожний сигнал від датчиків до контрольної панелі надходить за допомогою кабелю. Відрізняється високою надійністю, але процес монтажу складний і копіткий. Чи не підійде для приміщень з ремонтом, тому що може зіпсувати інтер'єр через необхідність прокладки проводів до кожного датчика. Кабелю можна випадково пошкодити і система вийде з ладу.
Бездротова сигналізація більш сучасне рішення в світі безпеки. Працює без прокладки проводів, відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення і на установку піде всього 2-3 години. Це мобільна сигналізація, яку можна перенести на нове місце (при переїзді або для власників бізнесу).
Мінімально необхідний комплект
Мінімально необхідний комплект
Бездротова сигналізація
Дротова сигналізація
Централь
Серце системи. Контролює роботу всіх пристроїв.
Датчик відкриття
Повідомляє про злом дверей або вікна.
Датчик руху
Реагує на рух всередині приміщення сторонніх.
Брелок з тривожною кнопкою
Управляє постановкою і зняттям з охорони. Використовується в якості тривожної сигналізації.
Не входить в комплект
Можна купити окремо
Клавіатура
Управляє постановкою і зняттям з охорони.
Не входить в комплект
Можна купити окремо
Мобільний додаток
Управляє системою сигналізації. Фіксує всі повідомлення про події. Використовується як віртуальна тривожна кнопка.
Внутрішня сирена
Реагує на загрозу звуковим оповіщенням.
Не входить в комплект
Можна купити окремо
Акумулятор
Забезпечує безперебійну роботу системи.
Працює на змінних елементах
живлення що входять в комплект
Кабель
Забезпечує зв'язок всіх датчиків з централлю.
Не має потреби в прокладанні кабелю
Будь-яку систему сигналізації можна з часом доповнити необхідним обладнанням (датчик диму, витоку газу і т.д.).
Від чого залежить ціна охоронної
сигналізації?
Статус Клієнта
(Фізична / юридична особа)
Тип об'єкта
(Квартира / будинок / офіс і т.д.)
Специфіка об'єкта
(кількість датчиків)
Розташування об'єкту
Обладнання, що використовується
(дротове / бездротове)
Обсяг наданих послуг
Ціна охоронної сигналізації для квартири, будинку і комерційного блоку буде відрізнятися. Вона залежить від особливостей об'єкта, який потрібно охороняти, типу обладнання, виробника і необхідної комплектації. Прорахунок для всіх індивідуальний.
Детальну інформацію Ви отримаєте при спілкуванні з нашим консультантом з безпеки будь-яким зручним для Вас способом. Купити охоронну сигналізацію не складе труднощів, наші фахівці підберуть найкращий варіант, який підійде для Вашої власності.
Залишити заявку

AJAX StarterKit: Комплект бездротової охоронної сигналізації, яка забезпечує ваш спокій

Якщо ви замислюєтесь про встановлення охоронної сигналізації для вашої нерухомості — одним з кращих рішень стане придбання комплекту AJAX StarterKit.

Це продукт від української компанії, яка пропонує професійні бездротові системи охорони для будинків і комерційної нерухомості. У листопаді 2017 року продукція бренду AJAX отримала головну нагороду на виставці IFSEC International в категорії «Охоронна сигналізація року». Уже у жовтні 2020 компанія повторила свій успіх на світовому ринку і отримала головну нагороду в номінації «Охоронний продукт року» на премії PSI Premier Awards 2020.

З чого складається комплект бездротової сигналізації AJAX StarterKit? Як він допомагає ефективно запобігати будь-яким спробам проникнення зловмисників? І в чому ж його ключові переваги перед іншими аналогами на ринку?

Принцип дії охоронної системи AJAX

Набір AJAX StarterKit представлений двома бездротовими інтелектуальними датчиками, єдиної централлю і персональним брелком для управління режимами.

Концепт обладнання побудований за принципом випередження будь-яких дій зловмисників. Спроба відкрити вхідні двері, злом пластикових вікон за допомогою підручного інструменту, проникнення в зону, яка захищається — все це усувається вже на перших секундах.

Система бездротової сигналізації AJAX StarterKit фіксує відгуки з кожного датчика з інтервалом в декілька секунд і передає їх на центральний блок AJAX Hub. Найменша непередбачена ситуація або зміни в зоні, що охороняється — негайно надходить сигнал на центральний блок зі спрацьовуванням сигналізації. Додатково з інтелектуального Hub надсилається повідомлення в мобільний додаток, сигнал на брелок користувача з тривожною кнопкою, а також на Пульт Централізованого Спостереження Агенції Безпеки «Центр».

Результат — на об'єкт, що охороняється виїжджає Група Швидкого Реагування і затримує зловмисника.

Що входить в комплект охоронної сигналізації AJAX StarterKit?

 • AJAX HUB — 1 шт. Приймає сигнали від датчиків по зашифрованому радіопротоколу Jeweller і інформує користувача про будь-які зміни у зоні, що охороняється. Центральний Hub може приймати інформацію одночасно від 100 датчиків, розташованих у радіусі до 2000 метрів. При будь-яких спробах відключення або створенні перешкод для блокування обміну даними, спрацьовує сигналізація з оповіщенням користувача і операторів Пульта Централізованого Спостереження АБ «Центр».
 • AJAX Motion Protect — 1 шт. Бездротовий ІК-датчик, який безпомилково визначає людину за рівнем випромінювання за допомогою сенсора в радіусі до 12 м і передає сигнал на централь. Дані проходять цифрову обробку, щоб виключати помилкову тривогу від рухів тварин. Датчик фіксується на будь-якій поверхні навпаки дверей або ймовірних місць проникнення за допомогою кріплення SmartBracket. Доступні 3 режими автоматичного регулювання чутливості сенсора для роботи в температурах від -10 до + 40 ° С
 • AJAX Door Protect — 1 шт. Бездротовий точковий датчик, який інформує про відкриття вікон або дверей через геркон, що знаходиться під впливом магнітного поля. При розриві двох модулів датчика на мінімальну відстань, сигнал від сповіщувача надходить на центральний Hub. У пристрої передбачений захист від підробки, тампер на відкриття і відрив, а також система оповіщення у випадках спроб глушіння сигналу охоронного елемента. Датчик за допомогою кріплення Smart Bracket встановлюється на двері і вікна будь-якого типу незалежно від матеріалу основи.
 • Брелок управління AJAX Space Control — 1 шт. Кишеньковий пульт для управління режимами роботи. Дозволяє дистанційно активувати систему, а також контролювати роботу датчиків і центрального Hub. Брелок управління інтегрується з мобільним додатком і оснащується тривожною кнопкою для інформування охоронної компанії про надзвичайні ситуації. Підмінити або дистанційно зламати SpaceControl неможливо — передбачена система аутентифікації для запобігання підробки.

     Сфера використання

      Комплект AJAX StarterKit підійде для охорони квартир, приватних будинків, офісних і складських приміщень, а також іншої комерційної нерухомості (ресторани, кафе, магазини та ін). За рахунок своєї універсальності система може встановлюватися на будь-яких об'єктах: від стандартної квартири в новобудовах, до багатоповерхових котеджів і багаторівневих бізнес-центрів.

    Чому системи бездротової сигналізації AJAX стали №1 на українському ринку?

      Головна особливість бездротової сигналізації Ajax StarterKit — система повністю автономна і пропонує для власника необмежені можливості з масштабування і кастомізації. До інтелектуальної централі може бути підключено до 100 незалежних сенсорів і виконавчих елементів. Базовий комплект охоронної сигналізації може бути доповнений IP-камерами відеоспостереження, бездротовими кімнатними сиренами, датчиками розбиття скла, ретрансляторами для збільшення зони покриття, а також датчиками диму і температури для захисту від пожежі.

      А управління всією цією багаторівневою системою міститься в одному брелоку AJAX Space Control і вашому телефоні

      Кожний бездротовий пристрій забезпечить надійний захист і допоможе запобігти будь-які спроби несанкціонованого доступу. При цьому система оповіщення вибудована таким чином, щоб виключити будь-які спроби обходу сигналізації або блокування роботи датчиків.

 • Обмін даними виконується по захищеному радіопротоколу Jeweller. Для обміну інформацією між усіма бездротовими пристроями використовується два канали зв'язку - GSM і Ethernet. При відключенні одного з каналів зв'язку автоматично задіюється альтернативний.
 • При одночасному глушінню GSM і Ethernet відбувається миттєве оповіщення і спрацьовування системи. Аналогічно, сигналізація інформує і про відключення електроенергії. Навіть в таких випадках система здатна працювати автономно від акумуляторів протягом 12 годин.
 • Використовується блочне шифрування даних за алгоритмом AES з плаваючим ключем. Централь контролює роботу датчиків шляхом інтервального опитування в діапазоні від 12 секунд. Якщо один з датчиків не відповіли в заданий інтервал часу, відбувається миттєве оповіщення в додатку і на пульті охорони.
 • Інформація про будь-які зміни у роботі надходить як на Пульт Централізованого Спостереження АБ «Центр», так і на ваш персональний пристрій в спеціальному додатку. Ви можете управляти режимами за допомогою смартфона або планшета на базі iOS / Android.
 • В мобільному додатку доступна функція перевірки роботи кожного датчика. Гнучке налаштування дозволяє вибрати зручний формат взаємодії з бездротовою сигналізацією —  можна як налаштувати push-повідомлення, тривожні SMS-повідомлення або прямий дзвінок на телефон у випадках появи позаштатних ситуацій.

У чому полягає 4 головних переваги охоронної системи AJAX перед іншими аналогами?

 • №1. Бездротове підключення протягом 30-60 хвилин.

Для роботи систем сигналізації необхідно тільки підключити Ajax Hub до Інтернет-кабелю. Всі інші елементи працюють автономно від вбудованих акумуляторів і відправляють радіосигнал до інтелектуального центру з відстані до 2000 метрів. Термін безперервної роботи датчиків з комплекту StarterKit від батарейки складає від 3 до 5 років.

 • №2. Простий монтаж за технологією SmartBracker.

Всі виконавчі елементи можна встановлювати на будь-які поверхні за допомогою універсальних кріплень. Для установки буде потрібно менше години. Датчики рухів встановлюються в конкретних зонах, де існує найбільший ризик проникнення, а вся їх синхронізація з системою проходить за 5 хвилин в мобільному додатку. Досить авторизуватися в ПЗ і за допомогою QR-кодів активувати всі елементи в єдину систему.

 • №3. Необмежені можливості по модернізації. Бездротова сигналізація AJAX StarterKit не обмежується функціоналом тільки з двох датчиків, що йдуть в комплекті. Система може інтегруватися в уже діючу охоронну сигналізацію, а також доповнюватися новим. Базовий комплект при необхідності можна інтегрувати в провідні та гібридні системи за допомогою додаткового модуля-приймача. Ajax Hub здатна приймати радіосигнали одночасно від 100 пристроїв, тому в будь-який момент сигналізація може бути посилена камерами відеоспостереження, домашніми і вуличними сиренами, бездротовими датчиками протікання, диму і температури, а також кодовими цифровими замками.
 • №4. Стабільний і безперебійний зв'язок між усіма компонентами.

Виробник подбав не тільки про те, щоб запобігти будь-яким спробам непомітного проникнення в зону,що охороняється, а також виключив будь-які можливості обходу і злому системи. Регулярні оновлення прошивки ПЗ (програмне забезпечення), запит інформації з датчиків кожні 12 секунд, 2 незалежних канали зв'язку, частотний хоппінг для протидії глушіння, а також повна енергонезалежність - все це робить сигналізацію AJAX непереборною перешкодою для зловмисників.

В Агенції Безпеки «Центр» ви можете купити GSM-сигналізацію AJAX, а також замовити додаткові послуги з охорони в Одесі

 • Підключаємо охоронну сигналізацію для забезпечення захисту вашої квартири, будинку, офісу магазину або іншої комерційної нерухомості.
 • Надаємо регулярне планове обслуговування діючих охоронних систем з перевіркою їх технічного стану на об'єктах.
 • Синхронізуючись встановлені комплекти бездротової сигналізації з Пультом Централізованого Спостереження АБ «Центр» для відправки Групи Швидкого Реагування.

У разі виникнення найменшої загрози або сигналів від системи AJAX, ви зможете натисканням всього однієї кнопки відправити ГШР за адресою для затримання зловмисників.

Якщо ви хочете отримати більше інформації по продуктам бренду AJAX, а також консультації від наших інженерів і фахівців з безпеки, зв'яжіться з нами за телефоном: (0482) 321-000 або залиште заявку на сайті.